Bardzo dobrze wiemy, jak ważną decyzją może być zakup nowego sprzętu komputerowego i urządzeń elektronicznych, których niekiedy wartość jest bardzo wysoka. Przed dokonaniem wyboru warto skonsultować się ze specjalistą w tej dziedzinie lub zobaczyć i dotknąć urządzenia, którym jesteśmy zainteresowani. Dlatego też Siligan wychodzi naprzeciw swoim Klientom, oferując profesjonalne doradztwo w naszym sklepie komputerowym w Warszawie. Zajrzyj do naszej siedziby przy ulicy Ruchliwej 22, gdzie czekają na Ciebie doświadczeni specjaliści w branży IT!

Naszą największą siłą są lata doświadczenia i ogromna wiedza w dziedzinie komputerów, która pomaga nam dobrać odpowiedni sprzęt do Twoich potrzeb. Potrzebujesz komputer do pracy, stawiasz na najnowsze gry komputerowe, nie masz dużych funduszy a mimo to chcesz sobie sprawić prezent w postaci nowej maszyny? Nie ma problemu! Nasi specjaliści są właśnie po to, aby dobrać dla ciebie odpowiedni sprzęt. W naszym sklepie oferujemy produkty najlepszych marek dostępnych na rynku. Każdy towar posiada gwarancję! Składasz zamówienie, a my dostarczamy Ci sprzęt gotowy do pracy.

ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY W WARSZAWIE

Zapraszamy do kontaktu telefonicznej lub e-mailowego. Nasi specjaliści pozostają do Twojej dyspozycji, chętnie doradzą w doborze sprzętu oraz pomogą w sprawach technicznych. Możesz odwiedzić nas również w siedzibie firmy w Warszawie przy ulicy Ruchliwej 22.

SILIGAN sp. z o.o.

ul. Ruchliwa 22, 02-182 Warszawa

REGON: 366462688, NIP: 5272795559

Sklep i Serwis są czynne w godzinach:

pn. - pt. 9:00 - 17:00

Sklep: 22 212 89 00

Serwis komputerowy: 22 212 89 01

Adres e-mail: sklep@siligan.pl

Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałeś/aś poinformowany/a, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest SILIGAN sp. z o.o. ul. Banderii 4/U1, 01-164 Warszawa, REGON: 366462688, NIP: 5272795559.

Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałeś/aś poinformowany/a, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest SILIGAN sp. z o.o. ul. Banderii 4/U1, 01-164 Warszawa, REGON: 366462688, NIP: 5272795559.

TOP