Twój komputer nie daje już rady?

Pomożemy Ci to zmienić!

Złoż sobie nowoczesny komputer!

Świat gier i oprogramowania w ostatnim czasie bardzo przyspieszył. Coraz większe wymagania, jakie musi spełniać nasz komputer powodują, że wiele gier oraz ciekawych programów nie jest dla nas osiągalnych. W tej sytuacji jest tylko jedno rozwiązanie! Potrzebujesz nowej maszyny, która nie będzie mieć problemów z niewystarczającą ilością miejsca na dysku, zbyt małą ilością pamięci RAM, czy też zbyt słabym procesorem. Sklep Siligan.pl wychodzi Ci naprzeciw i pomoże dopasować odpowiedni sprzęt do Twoich oczekiwań!

Naszą największą siłą są lata doświadczenia i ogromna wiedza w dziedzinie komputerów, która pomaga nam dobrać odpowiedni sprzęt do Twoich potrzeb. Potrzebujesz komputer do pracy, stawiasz na najnowsze gry komputerowe, nie masz dużych funduszy a mimo to chcesz sobie sprawić prezent w postaci nowej maszyny? Nie ma problemu! Nasi specjaliści są właśnie po to, aby dobrać dla ciebie odpowiedni sprzęt.

KOMPUTERY EKONOMICZNE

KOMPUTERY DO BIURA

KOMPUTERY DLA GRACZY

KOMPUTERY DLA PROFESJONALISTÓW

Jak zamówić wymarzony komputer?

To bardzo proste! Zakupy przez internet stały się czymś normalnym. W naszym sklepie masz możliwość płacenia za zamówienie gotówką przy odbiorze lub szybkim przelewem online, który znacząco skraca czas realizacji zamówienia. Aby skomponować nowy komputer wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 22 212 89 00 lub drogą mailową sklep@siligan.pl. Podaj nam z czego ma składać się Twój nowy komputer lub zdaj się na nasze dobre rady, które pomogą w wyborze odpowiednich podzespołów.

Jesteśmy dostępni w Warszawie!

Możesz również zaglądnąć do siedziby naszej firmy, która znajduje się w Warszawie przy ulicy Ruchliwej 22. Nasi pracownicy są gotowi pomóc Ci wybrać odpowiedni sprzęt do Twoich oczekiwań. Możesz złożyć zamówienie telefonicznie lub mailowo, a gotowy zestaw komputerowy odebrać w sklepie w Warszawie, dzięki czemu zaoszczędzisz na kosztach wysyłki.

W trakcie składania komputerów, pracownicy Siligan.pl kierują się przede wszystkim jakością i parametrami dobieranych podzespołów. Przy wyborze sprzętu możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie! Wystarczy, że określisz nam do czego jest potrzebny komputer i jakimi funduszami dysponujesz na zakup, a my podpowiemy Ci, co najlepiej wybrać, aby zakup okazał się trafny. Każdy towar posiada gwarancję!

NAJLEPSZY SPRZĘT KOMPUTEROWY W SILIGAN.PL

Twój komputer potrzebuje uwagi?

Sklep Siligan.pl to nie tylko udane zakupy. Jeśli uważasz, że Twój obecny komputer wymaga jedynie rozbudowy i zmiany podzespołów, zgłoś się do nas. Prowadzimy serwis laptopów i komputerów, a nasi pracownicy doradzą Ci, co mógłbyś zmienić, aby Twój komputer działał szybciej i efektywniej. Jeśli potrzebujesz pomocy w naprawie swojego komputera lub laptopa, jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznej lub e-mailowego. Nasi specjaliści pozostają do Twojej dyspozycji, chętnie doradzą w doborze sprzętu oraz pomogą w sprawach technicznych. Możesz odwiedzić nas również w sklepie komputerowym w Warszawie przy ulicy Banderii 4/U1.

SILIGAN sp. z o.o.

ul. Ruchliwa 22, 02-182 Warszawa

REGON: 366462688, NIP: 5272795559

Sklep i Serwis są czynne w godzinach:

pn. - pt. 9:00 - 17:00

Sklep: 22 212 89 00

Serwis komputerowy: 22 212 89 01

Adres e-mail: sklep@siligan.pl

Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałeś/aś poinformowany/a, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest SILIGAN sp. z o.o. ul. Banderii 4/U1, 01-164 Warszawa, REGON: 366462688, NIP: 5272795559.

Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałeś/aś poinformowany/a, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest SILIGAN sp. z o.o. ul. Banderii 4/U1, 01-164 Warszawa, REGON: 366462688, NIP: 5272795559.

TOP