Kłopoty ze sprzętem komputerowym?

Zaglądnij do serwisu w Warszawie!

Sklep Siligan.pl to nie tylko udane zakupy. Jeśli uważasz, że Twój obecny komputer wymaga jedynie rozbudowy i zmiany podzespołów, zgłoś się do nas. Prowadzimy serwis laptopów i komputerów, a nasi pracownicy doradzą Ci, co mógłbyś zmienić, aby Twój komputer działał szybciej i efektywniej. Naprawiamy zarówno sprzęt jak oprogramowanie lub inne niezidentyfikowane problemy. Zamontujemy nowe podzespoły, zainstalujemy lub odinstalujemy programy - nawet system operacyjny. Działamy wyłącznie na oryginalnym oprogramowaniu, które zapewni Ci najwyższą jakość.

Serwis komputerowy w Warszawie pod marką Siligan.pl rozwiąże Twoje problemy z komputerem, tabletem, drukarką i innymi sprzętami. Usługi naprawy sprzętu komputerowego wykonujemy od ręki - na miejscu, chyba, że naprawa wymaga dłuższej pracy naszych profesjonalistów. Jeśli potrzebujesz pomocy w naprawie swojego komputera lub laptopa, jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00.

PROFESJONALNY SERWIS KOMPUTEROWY

DLA NAS NIEMA RZECZY NIEMOŻLIWYCH! UPORAMY SIĘ Z KAŻDYM PROBLEMEM ZWIĄZANYM Z URZĄDZENIAMI KOMPUTEROWYMI. ZAGLĄDNIJ DO NASZEGO SERWISU PRZY ULICY BANDERII W WARSZAWIE I ZASIĘGNIJ PORADY U SPECJALISTÓW! GWARANTUJEMY SERWIS NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznej lub e-mailowego. Nasi specjaliści pozostają do Twojej dyspozycji, chętnie doradzą w doborze sprzętu oraz pomogą w sprawach technicznych. Możesz odwiedzić nas również w sklepie komputerowym w Warszawie przy ulicy Banderii 4/U1.

SILIGAN sp. z o.o.

ul. Ruchliwa 22, 02-182 Warszawa

REGON: 366462688, NIP: 5272795559

Sklep i Serwis są czynne w godzinach:

pn. - pt. 9:00 - 17:00

Sklep: 22 212 89 00

Serwis komputerowy: 22 212 89 01

Adres e-mail: sklep@siligan.pl

Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałeś/aś poinformowany/a, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest SILIGAN sp. z o.o. ul. Banderii 4/U1, 01-164 Warszawa, REGON: 366462688, NIP: 5272795559.

Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałeś/aś poinformowany/a, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest SILIGAN sp. z o.o. ul. Banderii 4/U1, 01-164 Warszawa, REGON: 366462688, NIP: 5272795559.

TOP