Siligan.pl to dynamiczna firma działająca w obszarze najnowszych technologii. Powstaliśmy jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na specjalistów sprawnie wdrażających nowe technologie i rozwiązania teleinformatyczne. Rozumiemy, że branża najnowszych rozwiązań telekomunikacyjnych to obszar wymagający specjalistycznej wiedzy i osoba nie znająca tematu może czuć się przytłoczona ilością możliwych rozwiązań. Mając świadomość takiego stanu rzeczy, wspieramy naszych Klientów podczas całego procesu wdrażania nowych technologii, a rozwiązania, jakie oferujemy, są dokładnym odzwierciedleniem potrzeb Klienta.

Siligan.pl to przede wszystkim wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży. Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę informatyczną, połączoną z serwisem komputerowym i sprzedażą najwyższej jakości sprzętu elektronicznego. Dokładamy wszelkich starań, aby wyróżnić się na tle konkurencji. Cechuje nas indywidualne podejście do Klienta, pełne zaangażowanie i odpowiedzialność za usługi, które wykonujemy. Jeśli potrzebujesz pomocy w jego rozwiązaniu, skontaktuj się z naszą firmą.

Siligan.pl to nie tylko obsługa informatyczna firm ale również prężnie rozwijający się sklep internetowy oraz sklep stacjonarny w Warszawie, w którym prowadzimy również serwis komputerowy. W naszym sklepie oferujemy produkty najlepszych marek dostępnych na rynku. Jeśli zamawiasz produkty za pośrednictwem naszego sklepu internetowego lub aukcji Allegro, zachęcamy Cię do odbioru osobistego w sklepie przy ulicy Ruchliwej w Warszawie, gdzie będziesz mieć okazję poznać produkt jeszcze przed odbiorem. W sklepie Siligan.pl dajemy Ci możliwość zakupienia produktów za gotówkę lub płacąc kartą płatniczą. Stawiamy na wysokie bezpieczeństwo zakupów i przede wszystkim na maksimum dostępności.

 

ZAJRZYJ DO SIEDZIBY NASZEJ FIRMY W WARSZAWIE!

D ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY NASZEJ FIRMY W WARSZAWIE PRZY ULICY RUCHLIWEJ 22, GDZIE W PROFESJONALNY SPOSÓB NASI KONSULTANCI DORADZĄ CI, JAKI SPRZĘT DOBRAĆ DO TWOICH POTRZEB.

Kiedyś posiadanie komputera wyróżniało i budziło zaciekawienie; dziś bardziej niezwykła jest jego nieznajomość. Czas pokazał, że to, co było naszą pasją i zawodem, stało się produktem pierwszej potrzeby, a sam rynek informatyczny rozrósł się ponad wszelkie oczekiwania. Obserwując ten rozwój od samego początku, skuteczniej pomagamy naszym klientom w odnalezieniu tego, czego poszukują. Tak rozumiemy nasze zadanie. Naszą pasją do sprzętu komputerowego chcemy podzielić się też z Tobą.

W naszym sklepie internetowym Siligan.pl oferujemy produkty najlepszych marek dostępnych na rynku. Każdy towar posiada gwarancję! Składasz zamówienie, a my dostarczamy Ci sprzęt gotowy do pracy. Zakupy w Siligan.pl możesz robić siedem dni w tygodniu przez całą dobę. Dzięki szybkim i łatwym płatnością, a także rzetelnej firmie kurierskiej, możemy zagwarantować Ci ekspresową i bezpieczną realizację zamówienia. Nasz Dział Obsługi Klienta pozostaje do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego sprzętu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Nasi specjaliści doradzą Ci, jaki sprzęt będzie odpowiedni dla Ciebie!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznej lub e-mailowego. Nasi specjaliści pozostają do Twojej dyspozycji, chętnie doradzą w doborze sprzętu oraz pomogą w sprawach technicznych. Możesz odwiedzić nas również w sklepie komputerowym w Warszawie przy ulicy Ruchliwej 22.

SILIGAN sp. z o.o.

ul. Ruchliwa 22, 02-182 Warszawa

REGON: 366462688, NIP: 5272795559

Sklep i Serwis są czynne w godzinach:

pn. - pt. 9:00 - 17:00

 

Sklep - infolinia: 22 212 89 00

Serwis komputerowy: 22 212 89 01

Adres e-mail: sklep@siligan.pl

Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałeś/aś poinformowany/a, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest SILIGAN sp. z o.o. ul. Ruchliwa 22, 02-182 Warszawa, REGON: 366462688, NIP: 5272795559.

Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałeś/aś poinformowany/a, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest SILIGAN sp. z o.o. ul. Ruchliwa 22, 02-182 Warszawa, REGON: 366462688, NIP: 5272795559.

TOP